•                      به سایت شرکت ثمین ایمن رهرو خوش آمدید ..

 شرکت ثمین ایمن رهرو

 

شرکت ثمین ایمن رهرو(مجری خدمات سرویس مدارس)، با مدیریت « مرتضی محسنی» که راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت پیموده ، در تاریخ 1396/01/26 به عنوان شخصیت حقوقی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است.

این شرکت با موضوع انجام سرویس های درون شهری و اخذ قرارداد با مدارس و شرکت ها و موسسات برای جابجایی مردم و دانش آموزان به عنوان یکی از شرکتهای پویا و پیشرو در زمینه خدمات ناوگان حمل و نقل درون شهری و سرویس مدارس می باشد.

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده ، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در عرضه خدمات ناوگان حمل و نقل درون شهری شرکت ها ، موسسات و سرویس مدارس و شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر روز ازجمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه ثمین ایمن رهرو تخصص و برای مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.

رویکرد اصلی این مجموعه همانا ارائه سرویسهایی با کیفیت بالا و اقتصادی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن می باشد. این شرکت به اهمیت اطلاعات در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات واقف بوده و غایت تلاش خود را جهت گردآوری ، بررسی و به روز نمایی اطلاعات خود با استفاده از تکنولوژی های جدید می نماید.

 

 

چرا شرکت ثمین ایمن رهرو 

 
  • برنامه ریزی و زمانبندی دقیق سرویس
  • رضایت مشتریان و سابقه کاری خوب
  • استفاده از خودرو های سالم و مطمئن
  • احساس مسئولیت و انجام تعهدات کاری
  • به روز بودن، پاسخگویی و احترام به مشتری

 تعدادی از رانندگان ما 

 

شرکت ثمین ایمن رهرو این افتخار را داردکه ضمن همکاری با رانندگان متعهد و مسئولیت پذیر، راحتی دانش آموزان و آسودگی خیال اولیا را فراهم آورد...

امید که همواره بتوانیم در راه خدمت به کشور کوشا باشیم....